מה הקשר בין ניהול כסף, ריצה למרחקים ארוכים ואיך זה מספר עלי?

הגישה שלי לעסק שלך (גם ניהול כסף אישי צריך להתנהל כמו עסק) היא כמו הגישה לעסק שלי: בשביל להצליח צריך להיות מחויבים, לראות את המטרה הגדולה ולהתאמן לכל שלב ברצינות. לחשוב במושגים של עסק – לתת יחס אישי כמו בוטיק.

"שושי שרון" היא חברת בוטיק לייעוץ כלכלי ועסקי, שסייעה למשפחות ולבעלי עסקים רבים להגיע ליציבות וצמיחה כלכלית. אנו מקיפים אתכם בדיוק במה שאתם צריכים: יועץ פנסיוני או כלכלן, חשב שכר או איש תפעול, יועץ מס או רואה חשבון.

בעלי עסקים – אנו מעסיקים גם את נעמה, שיודעת לגבות חובות אפילו ממשרדים ממשלתיים, כל זה כדי שתמצו את הפוטנציאל העסקי שלכם.

שושי שרון, בעלת החברה, שימשה במשך 15 שנה בתפקידי ניהול בכירים וייעוץ. היא בעלת תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת ג'והן הופקינס בארה"ב ותואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת תל-אביב. שושי מוסמכת כיועצת עסקית, מנטורית לניהול כלכלי אישי ויועצת משכנתאות. כשהיא לא עובדת היא מבלה עם המשפחה, שוחה, רוכבת על אופניים ורצה מרתונים.

ומילה אישית – ממני אליכם: 

האהבה והיכולת שלי לרוץ למרחקים ארוכים – היא היתרון שלכם. כאצנית מרתון, אני ערה לנדרש כדי להצליח בכל שלב ושלב בדרך, מתכננת ומתכוננת יחד אתכם לאורך המסלול, כדי שנגיע יחד מנצחים לקו הסיום. יחד נצליח.

כן, אשמח לשמוע עוד

© שושי שרון 2018

שלחו לנו וואטסאפ