מה הקשר בין האהבה שלי לריצה לכסף שלך?

בשביל להצליח צריך להיות מחויבים, לראות את המטרה הגדולה ולהתאמן לכל שלב ברצינות. זה נשמע קל, אבל דורש כלים והתמדה. הגישה שלי לניהול הכסף שלך- האישי והעסקי – היא כמו הגישה שלי לעסק שלי: אני אתחיל במקסימום, ואז אגביר את הקצב. 

"שושי שרון" היא חברת בוטיק לייעוץ כלכלי ועסקי, המסייעת למשפחות ולבעלי עסקים להגיע ליציבות וצמיחה כלכלית. אנו מקיפים אתכם בדיוק במה שאתם צריכים: יועץ פנסיוני או כלכלן, חשב שכר או איש תפעול, יועץ מס או רואה חשבון.

שושי שרון, בעלת החברה, שימשה במשך 15 שנה בתפקידי ניהול בכירים וייעוץ. בעלת תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת ג'והן הופקינס בארה"ב ותואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת תל-אביב. שושי מוסמכת כיועצת עסקית, מנטורית לניהול כלכלי אישי ויועצת משכנתאות. כשהיא לא עובדת היא מבלה עם המשפחה, שוחה, רוכבת על אופניים ורצה מרתונים.

בעלי עסקים – אנו מעסיקים גם את נעמה, שיודעת לגבות חובות אפילו ממשרדים ממשלתיים, כל זה כדי שתמצו את הפוטנציאל העסקי שלכם.

ומילה אישית – ממני אליכם: 

האהבה והיכולת שלי לרוץ למרחקים ארוכים – היא היתרון שלכם. כאצנית מרתון, אני ערה לנדרש כדי להצליח בכל שלב ושלב בדרך, מתכננת ומתכוננת יחד אתכם לאורך המסלול, כדי שנגיע יחד מנצחים לקו הסיום. יחד נצליח.

כן, אשמח לשמוע עוד

© שושי שרון 2018

שלחו לנו וואטסאפ