הרצאות וסדנאות

איך להפוך את הכסף ממעמסה יומיומית לכלי לשיפור איכות החיים שלנו.
איך לגרום לכסף לעבוד בשבילנו, ולא להיפך

"הדרך לעצמאות כלכלית" - הרצאות לעובדים

בשנים האחרונות, יותר ויותר חברות גלובליות מקצות לעובדים את מאות או אלפי הדולרים הראשונים לחיסכון החירום של העובד. יש גם חברות שבמקביל נותנות לעובדים ימי עיון מרוכזים כדי ללמוד לנהל את ענייניהם הכספיים. ארגונים עושים כל מאמץ כדי להבטיח את עתידו של העובד, לפעמים אפילו עד הפנסיה.

הם עושים זאת מתוך הבנה שחסכונות כאלה משפיעים על תפקוד העובד בהווה, ומונעים משברי קיצון אישיים ומשפחתיים הגוררים איבוד ימי עבודה ולעתים אפילו יכולים להגיע איבוד עובדים מעולים.

הצעד הראשון שחברה צריכה לעשות כדי להבטיח את עתיד עובדיה, הוא לתת להם כלים להתמודדות עם אתגרים כלכליים וסיכונים שבפניהם הם עומדים.

חלק בלתי נפרד מחוסנה של חברה עסקית הוא יכולתה לקחת אחריות על עתיד עובדיה, או לפחות לסייע להם להשיג את הכלים להבטחתו. במציאות שבה שמונים אחוזים ממשקי הבית בישראל מצויים במינוס כרוני. גם אתם יכולים לסייע לעובדים שלכם להסדיר את ההתנהלות הפיננסית שלהם, להבטיח את עתיד משפחותיהם ולמצוא דרך להגשים את חלומותיהם.

כיצד אנו גורמים לכך?
אנו מלמדים את העובדים שלכם למצות את המשאבים שלהם בצורה מושכלת, ליהנות ממה שיש בלי להיקלע למצבים בלתי אפשריים. אנו מלמדת אותם לישון טוב בלילה.

"הדרך להגשת חלומות" - סדנאות ניהול כלכלי אישי

האם ידעתם שאנו לא גומרים את החודש ולא מסוגלים להגשים את המשאלותינו ללא קשר לגובה המשכורת שלנו?! הסיבה לכך היא מחסור בכלים לניהול כלכלי אישי. הסדנאות שלנו מאפשרות לכם להשאיר את המינוס מאחור באמצעות שורה של תובנות ברורות וכלים פשוטים. גם אתם יכולים, כבר עכשיו, להפסיק לקבל טלפונים מהבנק, לישון טוב בלילה – ואפילו לחסוך ולהגשים חלומות.

"כיבוי שריפות בעו"ש" - סדנאות לניהול פיננסי לבעלי עסקים

הסדנאות מיועדות לבעלי עסקים הטרודים בכיבוי שריפות במקום לעסוק בניהול ורוצים לשלוט בתורת ניהול התזרים. אנו מלמדים אתכם לקחת את המושכות לידיכם, לבנות תקציב, להגדיר מקורות מימון, לבחון חלופות, לעבוד עם הבנק ולייעל את קופת ההוצאות – והכל כדי שאתם תנהלו את העסק ולא הוא ינהל אתכם.

מה יהיה שם?
איך בונים תקציב?
ניתוח הוצאות והכנסות
איך להשתמש ברו"ח בחוכמה?
איך לעבוד נכון עם הבנק?
מהו מימון יקר ואיך מוזילים אותו?

"סופרוומן $" - סדנאות לניהול פיננסי לעצמאיות

אנחנו לא מוותרות על אף רגע עם האהובים שלנו – וגם מובילות את העסק; מתכננות את החיים של הילדים מהמשפחתון ועד האוניברסיטה – וגם נלך עד קצה העולם בשביל הלקוח שלנו. וכדי לנהל את כל זה, אנחנו צריכות להכיר ולהבין טוב יותר את המשאב המרכזי שלנו – הכסף.
ניהול שלם הן של משפחה והן של העסק עובר דרך חשבון הבנק והארנק. בואו, קחו את השליטה על הניהול הפיננסי. אנחנו הרי ממילא מנהלות כבר את כל היתר.

הרצאות בנושאים פיננסים ויעוץ ברוסית

Способность компании брать на себя ответственность за будущее работника, или, по крайней мере, помочь ему получить инструменты, чтобы обеспечить его будущее, является неотъемлемой частью его стойкости, особенно в ситуации, когда восемьдесят процентов израильских домашних хозяйств находятся в хроническом минусе. Компании, которые предоставляют сегодня своим сотрудникам инструменты финансового поведения предотвращают кризисы, частые отсутствия на работе и неспособность достижения целей завтра. Предоставьте своим сотрудникам душевное спокойствие, которое им так необходимо: помогите им управлять своими финансами, чтобы обеспечить будущее своей семьи и найти способ, чтобы исполнить свои мечты.

כן, אשמח לשמוע עוד

© שושי שרון 2018

שלחו לנו וואטסאפ